Aşçılık Bölümü Öğrencilerimiz Üniversitemiz Turizm Fakültesi Tarafından Düzenlenen 5. İstihdam ve Kariyer Günleri Etkinliğine Katılım Sağladı.

Turizm Fakültesi fuaye alanında gerçekleştirilen etkinliğe Afyonkarahisar ile birlikte çevre illerde yer alan otel sahipleri ve turizm acenteleri katıldı. Etkinlik boyunca hem AKÜ öğrencilerinin hem de turizm alanında eğitim alan meslek lisesi öğrencilerinin işletme temsilcileriyle doğrudan görüşmesi sağlanırken, öğrenciler sektörde önde gelen acente ve otellere iş ve staj başvurusu yapma imkânı buldu.

Öğrencilerin sektör temsilcileri ile bir araya gelerek staj ve iş imkanları hakkında bilgi sahibi olduğu etkinliğe; ETS Tur, Jolly Tur ve Odeon Tours ile birlikte Ayvalık Murat Reis Otel, The Nowness Luxury Hotel & Spa, Çeşme Boyalık Beach, Çeşme Altın Yunus Resort, Amara Sealight Elite, Voyage, Korel Termal Resort, Maxx Royal Resort, Kuşadası Sealight Resort, Radisson Blue, NG Güral Otel, İkbal Termal Resort ve Akrones Termal Otel işletmeleri katıldı.

 

11 Mart 2019, Pazartesi 263 kez görüntülendi