Akademik Personel

dsc_0223 Dr. Öğr. Üyesi Akif Abdullah

Email:aabdullah@aku.edu.tr

Dahili:3601

Dr. Öğr. Üyesi Koray Çelikeloğlu

Email:

Dahili:

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Ebubekir Yazıcı

Email:

Dahili:

Digital

 

Öğr.Gör.Ayhan Çetin

Email:acetin@aku.edu.tr

Dahili:3609

 

Öğr.Gör.Ferhat Uygun

Email:fuygun@aku.edu.tr

Dahili:3616

 

 

Öğr.Gör.Burcu Hurma

Email: bhurma@aku.edu.tr

Dahili:3612

 

Öğr.Gör.Fatma Topuz Eryürük

Email:ftopuze@aku.edu.tr

Dahili:3615

yasin

 

Öğr.Gör.Yasin Keserbaş

Email:ykeserbas@aku.edu.tr

Dahili:3626

 

Öğr.Gör.Esra Ayça Güzeldereli Yılmaz

Email:eguzeldereli@aku.edu.tr

Dahili:3602

 

Öğr.Gör.Bircan Doğan Karapınar

Email:bdogan@aku.edu.tr

Dahili:3611

 

Öğr.Gör.Erhan Babaç

Email:ebabac@aku.edu.tr

Dahili:3614

 

Öğr.Gör.Mehmet Alper Şen

Email:masen@aku.edu.tr

Dahili:3625

Öğr.Gör.Yunus Ahmet Mumyakmaz

Email:yamumyakmaz@aku.edu.tr

Dahili:3627

 

Öğr.Gör. Osman Kazancı

Email:okazanci@aku.edu.tr

Dahili:3623

Öğr.Gör. Erdal Ergün

Email:erergun@aku.edu.tr

Dahili:3619

 

Öğr.Gör. Ayfer Elmacı

Email: aelmaci@aku.edu.tr

Dahili:3608

Öğr.Gör. Abdullah Taytak

Email:  ataytak@hotmail.com

Dahili: 3627

Öğr.Gör.Zafer Kardeş

Email:zaferkardes@aku.edu.tr

Dahili:

 

 

Öğr.Gör.Hülya Mutlu

Email:hulyamutlu@aku.edu.tr

Dahili:

Öğr.Gör.Mehmet Ali Erfidan

Email:maerfidan@aku.edu.tr

Dahili:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 Kasım 2015, Pazartesi 6355 kez görüntülendi

Hızlı Erişim